Prezenty dotarły

with 4 komentarze
Przed świętami wzięłam udział w losowaniu nagród na blogu Vintage Girl. Fanty były nieziemskiej urody! Oczywiście zapisałam się, dla tak zwanej zasady, ale bez przekonania o najmniejszych szansach powodzenia…
O bogowie, jakże się myliłam! Wygrałam (!!!!!!!!!) bowiem rzeczy najcudniejsze z możliwych, to znaczy torebkę litewskiej projektantki Ruty Jasiuniene, ufundowaną przez butik Trendsetterka.com oraz książkę ”Sukces według Teen Vouge” od wydawnictwa Znak.
Szaleństwo radości, jakie miało miejsce po otrzymaniu maila, z prośbą o mój adres w celu wysłania nagród, słyszał cały blok, a może i nawet przechodnie na ulicy :)))) 
Torby marki 'ruta design’ znałam od dawna z internetu. Piękne, dopracowane, fantastyczne – ale czym innym jest wgapiać się w fotografie, a zupełnie czym innym wziąć takie cudo do ręki, obejrzeć, podotykać, powąchać i władować swoje babskie drobiazgi do takiego nowego ekskluzywnego domku 😉
Wrażenia organoleptyczne po zapoznaniu się z torebką – bezcenne. Torebka to elegancka kopertówka z dopinanym paskiem – tak więc może pełnić funkcję torebki do ręki lub na ramię.
Wykonana jest z szarej tkaniny wełnianej, suto marszczonej i udrapowanęj w uroczą bulwiastą formę. Wszystkie szwy równiuteńkie, wnętrze elaganckie z czarnego lnu i równie starannie wykończone, co część zewnętrzna.
No i na koniec wiadomość, która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie – koronkowa taśma, którą Ruta wykańcza swoje produkty jest robiona przez nią ręcznie na szydełku – nie mam pytań, po prostu. 
Teraz prezent numer dwa, czyli książka, żeby nie było, że leży gdzieś w pogardzie zapomnienia 😉 Jest  bardzo interesująca, zawiera mnóstwo porad i wskazówek dla osób, które myślą o pokierowaniu swoją ścieżką zawodową w kierunku świata mody – jako projektant, stylista, fotograf, model czy redaktor pisma/bloga o modzie.
Publikacja to zbiór rozmów z ludźmi pracującymi w tych zawodach – i to nie byle kim, bo o swoich doświadczeniach opowiadają m.in.: Marc Jacobs, Stella McCartney, Karl Lagerfeld, Anna Wintour, Caroline Trentini, Mario Testino i wielu innych.
Prawdę mówiąc, gdy zapisywałam się w komentarzach u VintageGirl, to myślałam, że główne nagrody to dwie torby, a książki to coś w rodzaju dodatkowych nagród pocieszenia :))))
Ale pragnęłam 'nawet’ takiego pocieszenia, bo o ”Sukces według Teen Vouge” czytałam już na kilku modowych blogach i po cichutku marzyłam o dorwaniu jej w swoje łapki. A finalnie, okazało się, że wygrana jest podwójna, czyli książka o modzie w designerskiej torbie. Czego chcieć więcej… ?  ;)))

4 Odpowiedzi

 1. Kasia Kaniewska
  | Odpowiedz

  Graty zioooooom!

 2. vivi22
  | Odpowiedz

  Gratuluję Kasiu 🙂 Trzeba szczęściu pomóc żeby potem z takich rzeczy się cieszyć 🙂

 3. Gosia
  | Odpowiedz

  Gratulacje, bardzo fajne rzeczy 😉 Ja też zwykle się zapisuję tak "dla zasady" … może kiedyś się uda 😀

 4. kasia ino-ino
  | Odpowiedz

  Kasieńko gratulacje!
  jejć! jaka piękna ta torebka… po prostu fantastyczna….
  niech Ci dobrze służy i cieszy dłuuuuugo…
  utulam cieplutko…

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam