Czy uszyjesz torbę, według mojego pomysłu?

Niestety nie. Unikam szycia pod precyzyjne zamówienia.
Projektuję i szyję z potrzeby serca, pod wpływem impulsu - spontanicznie i czasem bez skrystalizowanej wizji efektu końcowego. Tylko takie szycie daje mi radość, którą dołączam do każdej stworzonej torby zupełnie gratis 😉

Czy przy większych zakupach dostanę rabat?

Przy zakupach powyżej 300 zł z przyjemnością pokryję koszty przesyłki kurierskiej. Natomiast, gdy wpadniesz do pracowni i powiesz - biorę wszystko, co jest gotowe - z przyjemnością porozmawiam z Tobą o warunkach finansowych tego przedsięwzięcia.

Czy wysyłasz za granicę?

Tak, jak najbardziej. Proszę, skontaktuj się ze mną, aby dogadać szczegóły wysyłki.

Czy mogę zapłacić za pośrednictwem PayPal?

Tak, jednak doliczę do kosztów zamówienia prowizję pobieraną przez PayPal. Proszę, skontaktuj się ze mną, aby dogadać szczegóły płatności.

Mam starą skórzana kurtkę, czy uszyjesz z niej torbę?

Niestety nie. Nie pracuję na materiałach powierzonych.

Ile muszę czekać na torbę?

Torby dostępne od ręki wysyłam na drugi dzień po wpłynięciu zapłaty. Do toreb w realizacji na zamówienie należy doliczyć ilość dni podanych w opisie torby.

Czy twoje torby można prać?

Tak, jak najbardziej. Zalecam pranie ręczne, w delikatnym detergencie, poprzez lekkie wygniatanie, bez nadmiernego tarcia. Suszymy torbę w stanie rozłożonym. Jeśli tego wymaga możemy ją delikatnie przeprasować średnio nagrzanym żelazkiem. W razie wątpliwości - proszę o kontakt.

Moja torba wymaga naprawy, czy możesz ją zreperować?

Naprawa gotowych produktów kaletniczych, to zupełnie odmienne podejście techniczne do tematu torebek. Podjęłam decyzję, że zajmuję się tylko tworzeniem toreb.

Oczywiście jeśli problem dotyczy torby z KattaStudio, sprawa ma się zupełnie inaczej. Napisz proszę, co się stało.

Czy mogę obejrzeć gdzieś torby na żywo?

Tak. Zapraszam Cie serdecznie do mojej pracowni w Dusznikach Zdroju, na ul. Adama Mickiewicza 5. Daj znać, że będziesz - żebyśmy się nie rozminęły.

Nie znalazłaś tu odpowiedzi na Twoje pytanie? - zapraszam do kontaktu