Coś nie zupelnie trendy, kocia torba i lekkie szale

with 4 komentarze

 szal 'Kraciasty’   JEST TUTAJ

A może raczej ktoś 🙂
Lubię ciuchy, lubię ładnie wyglądać, lubię się sobie podobać i jednocześnie czuć się komfortowo w tym, co mam na sobie. I z komentarzy pod poprzednim wpisem wiem, że Wy także cenicie wygodę tego, co na siebie wkładacie/używacie/nosicie.
Lubię też ubierać się troszkę inaczej niż otaczający mnie ludzie i niekoniecznie w zgodzie z tym, co aktualne mody nam podszeptują (bo przecież jedno z drugim bardzo rzadko idzie w parze).

Jednak mieszkając w małym miasteczku nie jest to takie proste. Duże miasto pozwala nam zginąć w tłumie, a przynajmniej nie daje odczuć tak intensywnie odstawania od 'normy’. W małej miejscowości ląduje się momentalnie na językach, a przynajmniej przyprawia się o zawrót głowy starsze panie, które zjechały do uzdrowiska na kurację 😉

Dlatego biorę byka za rogi, przełamuję się i oficjalnie rozpoczynam nowy cykl wpisów z tak zwaną stylówą, outfitem czy strojem dnia. Piszę oficjalnie, bo nieoficjalnie już to zrobiłam tutaj, ale dziś macie to ode mnie na piśmie. Zawsze miałam na to ochotę, ale zwyczajnie wstydziłam się.
Dołożę starań, aby moje ciuchowe kompilacje zawierały w sobie jeden stały element – torbę lub któryś z dodatków z KattaStudio. Jest to wyzwanie, ale będę się starać, żeby nie było nudno. Chociaż, w końcu wszystko jest względne, więc może będzie trochę nudno? 😉

No i mam nadzieję, że w końcu poczuję zew nieodparty do uszycia jakiegoś ubraniowego akcesorium – zobaczymy.

torba 'Kiciul marshmallow – mess’   JEST TUTAJ

szal 'Kraciasta fuksja’   JEST TUTAJ

szal 'Wrzosowe ornamenty’   JEST TUTAJ

I to było by na tyle. Nie ukrywam, że mam ogromną frajdę z tworzenia takich wpisów. Wymagają one dużo więcej kreatywności i pracy, ale dają też dużo więcej satysfakcji.
Mam nadzieję, że Wam także lepiej i ciekawiej ogląda się wytwory z KattaStudio w takiej formie.

Pozdrawiam – Katta 🙂

bluzka – H&M (sh), spódnica – Tuzzi (sh), sweter – H&M (sh), glany  – Solovair, torba/szale/bransoletka – hand-made by KattaStudio

4 Odpowiedzi

 1. GochaMi
  | Odpowiedz

  No to mnie zatkało! Zaskoczona pozytywnie! Stylizacje świetne, prezentacja lekkich szali wręcz tego wymaga:) Torbę różową z kiciusiem pierwszy raz widzę, jest idealna … tylko kiciusia zamieniłabym na psiaka:)

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Zaskoczenie pozytywne jest jak najbardziej pożądane 🙂

 3. Tra Mi Nguyen
  | Odpowiedz

  I like the grunge touch on the outfit.

  http://thevulgariangirl.blogspot.com/

 4. Katta
  | Odpowiedz

  Me too. I like to break the correct style.

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam