Burda – szycie krok po kroku – 2006

with 9 komentarzy
katta kocia torba
 Po upolowanym ostatnio egzemplarzu Burdy – 'Szycie krok po kroku’ wpadłam, że tak powiem. Moje bystre spojrzenie wyłapało w gazecie informację o możliwości zamówienia numerów archiwalnych.
Skontaktowałam się z odpowiednim działem Burdy i okazało się że dostępnych jest 12 numerów, począwszy od 2006 roku. Czy można się oprzeć takiej pokusie? Oczywiście, że nie! Jedynym bólem do przejścia, było to, że kupowałam w ciemno, nigdzie nie ma wykazu, co który numer zawiera.
Ale teraz to się zmieni 🙂 W najbliższych wpisach będę przedstawiała kolejno, zawartość poszczególnych półroczników – przyda się to zainteresowanym przy podejmowaniu decyzji, który kupić.
Acha, jeszcze jedno – cena tych archiwalnych wydań to 8,90zł za sztukę 😉 i w tej sprawie można dzwonić pod burdowy numer telefonu 71-37-62-866.

Dzisiaj przedstawiam 'Burda – szycie krok po kroku’ rok 2006.

1/2006 (wiosna-lato)
Jak dla mnie świetny. Większość fasonów należy do moich ulubionych. Zamaszyste, falbaniaste spódnice – i dokładnie pokazane, jak wykorzystać górę z naszych ukochanych, starych dżinsów do wykonania powiewistej spódnicy.

2/2006 (jesień-zima)
W tym numerze moimi faworytkami są sukienki w stylu empire.Za kilka dni rocznik 2007 😉

 1. Joanka-z
  | Odpowiedz

  Ale Burda ma reklamę;) Podrzucam też stronę rosyjską, na której są zarchiwizowane wszystkie numery Burd od 2001r. (W tym "szycie krok po kroku") 🙂 Można sobie przejrzeć i jak się spodoba jakiś model – kupić:)
  http://osinka.ru/Zhurnaly/
  Trzymam kciuki za szycie ubrań:)

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Dziękuję Ci pięknie 🙂

 3. Manuskrypt1
  | Odpowiedz

  Polecam też zwykłą Burdę i Dianę Moden. Ja z nich korzystam 🙂
  http://www.manuskrypt1.blox.pl

 4. Katta
  | Odpowiedz

  Witam Cię serdecznie 🙂 A co do Burdy, to ja jeszcze straszny słabiak szyciowo-odzieżowy jestem i na razie próbuję najprostszych modeli 😉

 5. Manuskrypt1
  | Odpowiedz

  Piszesz głupoty 🙂 Szyjesz torebki, a ciuchów nie umiesz? Nie uwierzę 🙂 Ja zaczęłam szyć 2 lata temu, a wcześniej, to nawet guzika nie umiałam przyszyć. I jeszcze nigdy nie szyłam z "Szycia Krok po Kroku". Od razu z Diany i z Burdy. Dlatego nie wymawiaj się, że nie umiesz szyć 🙂

 6. Katta
  | Odpowiedz

  O mamo, czuję się przyparta do muru. Dobra, będę próbować 🙂

 7. atenkowo
  | Odpowiedz

  Będę Ci niezmiernie wdzięczna jak dasz mi namiary do kontaktu z nimi . Szukam od dawna właśnie tych wydań . Proszę . W rączki wycałuję jak odpiszesz aneta323@onet.eu
  Pozdrawiam serdecznie:)

 8. Katta
  | Odpowiedz

  Telefon podałam we wpisie, a tu jeszcze adres mailowy człowieka, który się tym zajmuje: andrzej.lewicki@burdamedia.pl

 9. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Polecam zamawianie przez kontakt mailowy: prenumerata@burdamedia.pl

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam