Wernisaż – czyli działo się

with Brak komentarzy
No to chwalę się 🙂 15 listopada Klub Fotograficzny Powiększenie, do którego należę, miał pierwszy wernisaż. Wystawa była wspólna – z klubem Poznavani z Novego Mesta nad Metuji (Czechy). Nasze prace zaprezentowaliśmy w cyklach – po trzy fotografie. Powiem Wam, że cieszyłam się na to wydarzenie, jak dziecko – i niesamowicie pozytywnie je teraz wspominam. Przyszło wyjątkowo dużo gości, jak na naszą małą miejscowość oraz ekstremalnie zimny, jesienny wieczór. Na początku – jak to bywa – część oficjalna. Przemawiał pan burmistrz, starosta z miasta partnerskiego i prowadzący nasz klub czyli Tomasz Szewczyk.

wer1
Ja w roli reportera, czy raczej reporterki 😉 uchwycona w obiektywie Dariusza Ogłozy z portalu Doba.pl

wer2
No i najsympatyczniejsza – część nieoficjalna, czyli bezpośrednie spotkanie artystów z oglądającymi, wymiana uwag i poglądów, co się komu podoba, a co nie – i dlaczego. A wszystko przy akompaniamencie lampki wina.

wer3
Na zdjęciu poniżej nasza (prawie cała) ekipa 😉 Ja trzymam w łapkach K-O-P-E-R-T-Ó-W-K-Ę, którą uszyłam specjalnie na tą okazję. (po lewej załapały się moje prace 'Portrety nieświadome’)

wer4

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej zdjęć z tej imprezy to zapraszam na portal Doba.pl oraz na fejsbukową stronę klubu.

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam