Torby na lato – kwiaty, ananasy i inne frykasy

with 6 komentarzy

Cokolwiek pogodowego by się teraz nie wydarzyło, ja mam w głowie wiosnę, niezależnie od dat w kalendarzu.
Może nawet trochę lato. I zamierzam was tym zarazić 😉 Ptaszki ćwierkają, jak opętane. Ścięłam włosy, które ambitnie zapuszczałam od chyba roku. Pochowałam zimowe ciuchy na dno szafy. Na warsztacie nowe wiosenno-letnie tkaniny. Zmiany są fajne!

Wyciągnęłam na wierzch wszystkie kwiatowe płótna i szaleję wśród nich z nożycami. Przy okazji trafiłam na trzy zachomikowane panele, wycięte kiedyś i upchnięte, jako szmatki trumienne. Odleżały swoje i już mi ich trochę mniej szkoda, więc tego lata będą spacerować z wami po plażach, molach i nabrzeżach. Kiedyś były szyte w towarzystwie lawendowego płótna, teraz połączyłam je z kremowym sztruksem o drobnym prążku. Na lato kolory idealne.

’Kremówka z lawendą – multi’ vol.1  JEST TUTAJ

’Kremówka z lawendą – multi’ vol.2  JEST TUTAJ

’Kremówka z lawendą – multi’ vol.3  JEST TUTAJ

Płótno ananasowe poszło pod nóż całościowo – żadnych sentymentów – uszyłam z niego trzy torby – na tyle starczyło, choć miałabym ochotę na więcej. Nadruk jest tak apetyczny, że normalnie mniam! Powstały dwie marszczone, bardzo pojemne i wersja simple.

Od razu zaznaczę, że jedna z dużych jest w obniżonej cenie z racji dwóch plamek-kropek, które na tkaninie już kupiłam. Jako, że materiał jest z tych które nie wymagają dekatyzowania, nie chciałam go męczyć praniem, wywabianiem itp. Po prostu torba została uszyta – miejsca z plamkami zaznaczyłam czerwonym kółeczkiem. Jeśli ktoś nie ma obsesji nieskazitelności, a ma ochotę na ’Ananasową – big’ w przyjemnej cenie -15% – niech się nie zastanawia 🙂

’Ananasowa – big’   JEST TUTAJ

’Ananasowa – big’ -15%   JEST TUTAJ

’Ananasowa – simple’   JEST TUTAJ

Odpowiedź

 1. LolaJoo
  | Odpowiedz

  PIĘKNE!!!!!!!

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Ja bym powiedziała – apetyczne 😉

 3. KosimkArt
  | Odpowiedz

  Kasiu ja zamawiam vol.2, błagam odłóż mi ja a ja się zastanowię skąd wziąć pieniądze 😉 tylko napisz mi czy dałoby radę doszyć długi pasek??

 4. Katta
  | Odpowiedz

  Odłożona i już piszę do Ciebie 🙂

 5. Olwena
  | Odpowiedz

  Świetne torby szyjesz 🙂 zapisuje się do obserwatorów i zapraszam w moje skromne progi:)
  http://szytesercem.blogspot.com/

 6. Katta
  | Odpowiedz

  Dzięki, bardzo mi miło 😉

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam