Buziole, czyli płótno Ikea najlepsze

with 4 komentarze

Wracam.
Może jeszcze nie z taką częstotliwością jakbym chciała, ale wychodzę na prostą i nawet mam co pokazać na blogu  🙂
Dużo się działo i dzieje się nadal. Choroba Iry postępuje wraz z wiekiem – niedługo o tym napiszę. Do tego doszło trochę więcej pracy niż zazwyczaj, świadomość niemożności zajęcia się wymarzonym ogrodem, tak jak planowałam i trochę zawirowań tzw. osobistych. W sumie samo życie, ale energia poszła w czorty, a ja wpadłam w dołek.
Ale już się wygrzebuję.

Mimo, że szyłam z doskoku, to ostatecznie uzbierało się trochę nowych toreb. Tematycznie rządzi lato. Sięgam tylko po kolorowe, wesołe i wzorzyste tkaniny, bo ani się obejrzę, a znowu trzeba będzie odłożyć je na bok, gdy sezon letnich szaleństw się skończy. Dlatego staram się wykorzystać czas płócien maksymalnie.

 'Buziole – simple XXL’ vol.1   JEST TUTAJ

 

’Buziole – simple XXL’ vol.2   JEST TUTAJ

’Buziole – simple XXL’ vol.3   JEST TUTAJ

Moim niezawodnym dostawcą ciekawych wzorów jest Ikea. Wszyscy to wiemy. Ich tkaniny świetnie sprawdzają się we wnętrzach na zasłonach, obiciach i pościeli, na dodatkach typu torby, jak i w samych ubraniach 😉
Ta twarzowa tkanina to wzór sprzed kilku lat – nie pamiętam dokładnie, bo odcięłam krajkę, na której producent zamieszcza informację o projektancie i roku. Ale kojarzę, że rok zaczynał się od 2….
Materiał to grube, bawełniane płótno – naprawdę solidne. Wiele bym dała, żeby tylko z takich szyć – praca z taką gramaturą i konsystencją, to czysta przyjemność.

W tym przypadku połączyłam ją z czarnym eko zamszem. Otrzymałam torbę pokaźnych rozmiarów, o prostym fasonie – idealną na lato – wesołą, rzucającą się w oczy i praktyczną. Powstała w trzech egzemplarzach, przy czym, każdy jest inny z racji odmienności buziek i buziolów na niej zamieszczonych – stąd też jej nazwa.

Gorąco was pozdrawiam i życzę nam wszystkim – już zawsze – tak pięknej wiosny, jak tegoroczna 🙂

4 Odpowiedzi

 1. Tekla
  | Odpowiedz

  Naprawdę dobre te buziole! Pozdrawiam

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Dziękuję 🙂

 3. creativamente
  | Odpowiedz

  wyglądają naprawdę ciekawie 🙂 ikea ma ogromny wybór fajnych tkanin 🙂
  creativamente-o-sztuce.blogspot.com

 4. Katta
  | Odpowiedz

  Niech żyją projektanci Ikea 🙂

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam