Torby

with Brak komentarzy
Tak więc zostały uszyte, sfotografowane i zamieszczone na blogu, FB i w galeriach oczywiście 😉 Torby dwuuszne, które coraz bardziej lubię – szyć, oglądać i… może nawet sobie jakąś uszyję. Chociaż, jak znam życie to wynajdę 1000 innych ważniejszych rzeczy do zrobienia, niż szycie torby dla siebie. Ech…  bo ten nieszczęsny szewc zawsze bez butów. No, może nie do końca. Jako fanka second handów i lumpów wszelakich mam masę zdobyczy torbowych określanych szerokim pojęciem 'vintage’. Ale jednak czasem chciałabym też jakąś od 'Katty’ :)))
A poza tym marzę i śnię po prostu o martensach w kwiatki. Jest taki model tych cudnych butków o nazwie 'DR MARTENS PASCAL FLOWERS TAPESTRY’. 
mat1
mart2
Białe, z wysoką cholewką, pokryte wzorem szaro-srebrzystych róż, z satynowymi sznurówkami w kolorze czekoladowym – ach i och… Czy słyszy mnie jakiś śnięty mikołaj, gwiazdka, dziadek mróz, aniołek, diabełek – wszystko jedno kto, byle miał kaprys obdarzenia biednej szwaczki parą tych cudowności w rozmiarze 39. Czy też macie takie swoje, bądź co bądź przyziemne marzenia? Bo tego, żeby być wraz z naszymi bliskimi – szczęśliwym, zdrowym itp.chce każdy z nas i to jest najważniejsze, oczywiste, szlachetne. Ale takie niskiego lotu zachciewajki, jak piękne i niepraktyczne buty (białe!), w dodatku drogie jak psiakrew – zdarzają się Wam? Wierzę, że nie jestem sama ;)))

[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 
’Czarne kwiaty w winie vol.1′   (NIEDOSTĘPNA)
czww1   czww1t
’Czarne kwiaty w winie vol.2′ (NIEDOSTĘPNA)
czww2
’Ginger’
ging

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam