Kolekcja Bizuu i torebki

with Jeden komentarz

Znawczynią mody nie jestem, więc nie w takim wymiarze będzie pisany ten tekst. To, co teraz przeczytacie, myślę jako kobieta – czyli potencjalna adresatka najnowszej kolekcji marki Bizuu jesień/zima 2013-2014.
Sama marka Bizuu jest ciekawa. Stworzyły ją siostry – Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak – radca prawny i absolwentka ASP w Poznaniu, które wspólnie projektują – to się nazywa super teem 🙂 O historii marki i o tym, że jeśli ma się pomysły i zapał do ich realizacji, to można wiele zdziałać przeczytacie TUTAJ.

Ja na temat najnowszej kolekcji nie napiszę nic innego, jak słowa pełne zachwytu 🙂
Kolekcja jest kobieca, seksowna, zgrabna, ciekawa i po prostu – do noszenia. Wiele z tych rzeczy chciałabym zwyczajnie mieć. Niektóre sukienki i spódnice oczarowały mnie totalnie.
Ale w kolekcji są także torby… Ba, torby niesamowite, które przede wszystkim przykuły moją uwagę. Piękne, oryginalne, z fantastycznych tkanin – wiele bym dała, aby móc obejrzeć je na żywo, podotykać, pozaglądać im do brzuszków. Kuferki z aksamitu – toż to mistrzostwo.
Podsumowując – piękne kolory, tkaniny, fasony – w takim rynsztunku można ruszać na powitanie z szaro-buro-zimnej pory roku z otwartą przyłbicą.
Zapraszam Was do obejrzenia całej kolekcji na stronie projektantek – naprawdę warto, choćby po to, by łyknąć porcję inspiracji.

Pozdrawiam serdecznie – Katta 🙂


Odpowiedź

  1. GochaMi
    | Odpowiedz

    Nie jestem fanką kiecek, ale są faktycznie ujmujące i kobiece. Może bym się nawet skusiła:) Na torebeczki też zwróciłam uwagę 😀

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam