Jest mi lekko

with 5 komentarzy
Witajcie 🙂 Lato, jego uroki i szaleństwa na dobre oderwały mnie od pracowni i szycia. Zaglądam tam, ale w sumie bardziej jako gość, niż jako codzienny rezydent. Bardzo mi to służy. Ostatnio bywało tak, że zapominałam się w mojej obowiązkowości i ciągle tylko szycie i szycie. Ale właśnie zaczęłam sobie mocno folgować i dobrze mi z tym.
Zdarzyło mi się nawet być na imprezie – wiecie, na takiej prawdziwej – doborowe towarzystwo, alkohol, niezdrowe przekąski i te sprawy ;), która skończyła się po piątej rano dnia następnego…
Aaaa, było fantastycznie – przypomniały mi się dawne czasy, kiedy takie nocne i regularne rozrywkowanie było dla mnie normą. No dobra, może nie normą, ale powtarzało się dość często, a nie raz na 10 lat. A teraz zrobiłam się jakaś taka dorosła i odpowiedzialna. Masakra. Wiem już, że należy to zmienić. Zdrowiu psychicznemu to bardzo służy 😉
Tak jak pisałam już na FB w Dusznikach odbywa się teraz festiwal Wszelkie Przejawy Artyzmu. Jest to bardzo pozytywna, szalona i bardzo kolorowa impreza. Zrobiłam trochę zdjęć podczas zawodów grafitti – jak tylko się ogarnę czasowo przygotuję dla Was posta z relacją.
Na koniec zabieram Was na mój leśny spacer. Kto ma w okolicy las, park, czy zagajnik – a siedzi dupskiem w domu – ten jest leń godny potępienia. W plener kochani, bo lato się zaraz zwinie.
Pozdrawiam Was serdecznie – Katta 🙂

 1. Karolina
  | Odpowiedz

  też lubię drzewa i ciszę 🙂

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Drzewa i cisza są dobre na wszystko 🙂

 3. paula
  | Odpowiedz

  super 15 sierpnia to nasza 4-ta rocznica slubu;-) fajny pomysł na spędzenie czasu;-)

 4. Katta
  | Odpowiedz

  Och, serdeczności dla Was z okazji pięknej rocznicy – aby było Wam ze sobą dobrze i zawsze ciekawie 🙂

 5. a dziękujemy dziękujemy;-)

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam