Bo fantazja jest od tego…

with 11 komentarzy

…aby bawić się na całego.  Pamiętacie tą piosenkę? 🙂

Patrząc na tkaninę, którą dostałam od Ani z Misie, królisie i przyjaciele! przychodziło mi do głowy właśnie to jedno skojarzenie – fantazja. Dlatego torby, w których jej użyłam noszą taką właśnie nazwę.
Powyższa,  to duża torba, lekko marszczona – z czarnej alkantary i wzorzystego sztruksu. Wewnątrz znajduje się podszewka z kieszeniami, zapięcie to zamek błyskawiczny. Jest bardzo pojemna i bez trudu mieści format A4.

’Fantazja – big'   JEST TUTAJ

Drugi model, który chcę wam zaprezentować, to dowód na to, że momentami mam ogromną słabość do takich wdzięczno-dziewczęcych wzorów, jak ten w drobne kwiatuszki. Nie walczyłam z sobą i uszyłam torbę 'Dona – multi'. Składa się na nią wspomniany już wzorzysty sztruks i granatowy welur – pojemna, przestronna i z bezpiecznym, zapięciem w postaci suwaka 🙂

’Dona – multi'   JEST TUTAJ

Sama nie wiem kiedy znalazłam czas na ich stworzenie – bo, jak pamiętacie jestem w apogeum przeprowadzki i urządzania nowej pracowni-sklepu.
Pokonałam już trochę trudności – między innymi zakup i uruchomienie pieca – co przy moich dość skromnych możliwościach finansowych na tą inwestycję udało się znakomicie. W pracowni nareszcie jest cieplutko – a to oznacza, że można tam zacząć pracować  🙂
Dziś na pokład nowej pracowni wkroczyły moje maszyny i narzędzia, a jutro powstanie tam pierwsza torba. Będzie nią ’Szara alkantara – once' zamówiona przez Elę, z fantastycznego bloga Ubrana Nie Przebrana. Cieszę się ogromnie i bardzo jestem ciekawa, jak będzie mi się pracowało w nowym miejscu.

 1. kasia ino-ino
  | Odpowiedz

  Kasiu, trzymam kciuki za szycie w nowym miejscu 🙂
  niechaj się wszystko super uda, niechaj Ci towarzyszy całe mnóstwo dobrych czuć… i niechaj będzie cieplutko 😉
  powodzenia! buziaki 🙂

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Kasiu, przyjmuję pozytywne zaklęcia w każdej ilości 🙂

 3. kasia ino-ino
  | Odpowiedz

  zatem posyłam hurtem 🙂

 4. Jart's
  | Odpowiedz

  Powodzenia ! na pewno trzeba się trochę nauczyć "wyjścia do pracy", ale jeśli do pracy z duszą to leci się jak na skrzydłach:) miłego tworzenia…

 5. Katta
  | Odpowiedz

  Dziękuję za dobre słowa 🙂

 6. Ubrana nie przebrana
  | Odpowiedz

  Wow, moja torba będzie pierwsza w nowej pracowni! :))) Mam nadzieję, że będzie Ci się tam pracowało bardzo przyjemnie 🙂

 7. Katta
  | Odpowiedz

  Tak, będzie pierwsza – magia działa nieustannie 🙂
  Dzisiaj po raz pierwszy szyłam w nowym miejscu – było fantastycznie!

 8. Teresa
  | Odpowiedz

  Torby na pierwszy rzut oka wyglądają prosto (mam na myśli ich formę), ale materiały, które zostały użyte to naprawdę wysoka półka. Wzory i różne detale powodują, że torby są niezwykłe. Bardzo mi się podobają.

 9. Katta
  | Odpowiedz

  Dziękuję, bardzo miło jest czytać taką opinię ze strony profesjonalistki.

 10. Ola
  | Odpowiedz

  najpiękniejsza! robisz piękne torebki 🙂

 11. Katta
  | Odpowiedz

  Dziękuję 😉

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam