365 Photo Project

with 4 komentarze

Nooo! Zmroziło mrozem, zaświeciło słońcem, sypnęło śnieżkiem – to lubię. Poziom nastroju momentalnie mi się podniósł 🙂 

Chciałam się podzielić z Wami dzisiaj moim niedawno rozpoczętym projektem – kompletnie nie szyciowym. Pod koniec zeszłego roku rozpoczęłam mój ’365 Photo Project’
Jego idea polega na tym, że codziennie robię zdjęcie i publikuję je – i tak przez cały rok.  Pomysł podsunęła mi Joanna, z bloga Styledigger, która sama niedawno zaczęła go realizować. 

Myślę, że taka akcja, to świetny sposób na fotograficzne lenistwo i na poszukiwanie ciekawych kadrów. Przyznaję, że łatwo nie jest, ale postaram się nie przerwać ciągu. Co najważniejsze – nie ruszam się teraz z domu bez aparatu. Zabawa jest ciekawa, bo nagle okazuje się, że w naszym codziennym, nieco nudnym otoczeniu odnajdujemy interesujące tematy do sfotografowania, uczymy się patrzeć inaczej na to, co już wydawałoby się doskonale znamy. 

Jeśli jesteście ciekawi efektów moich fotograficznych poszukiwań – zapraszam na mojego bloga fotograficznego, lub na stronę fejsbukową KattaPhotography, gdzie codziennie publikuję kolejny etap ’365 Photo Project’.

A może zachęcę kogoś z Was do takiej fotograficznej mobilizacji?  Jeśli tak, to dajcie koniecznie znać, gdzie można oglądać Wasz '365 Photo Project’. 

Pozdrawiam – Katta 🙂 

4 Odpowiedzi

 1. pracownia garderoba
  | Odpowiedz

  Kaśko, świetny projekt. Konieczność zrobienia każdego dnia choć jednego (dobrego) zdjęcia zdecydowanie mobilizuje.
  Obejrzałam chyba wszystkie. Dobra robota!
  pozdrawiam
  dominika

 2. Katta
  | Odpowiedz

  Z każdym kolejnym dniem jest coraz trudniej znaleźć coś 'nowego", ale walczę 😉

 3. Ignez
  | Odpowiedz

  Bardzo fajny pomysł, motywacji i inspiracji można szukać wszędzie:) coś czuję, że będzie na Twoim blogu bardzo ciekawie:))

 4. kasia ino-ino
  | Odpowiedz

  trzymam kciuki, niechaj się uda…

Napisz, co o tym sądzisz - zapraszam